OKEY ÜZERINDE BUZZ SöYLENTI

okey Üzerinde Buzz söylenti

okey Üzerinde Buzz söylenti

Blog Article

Oyuna yeni başlangıçlayanlar veya sitenin kurallarını tam olarak bilmeyenlerin oynamalarını sağlayıcı ve bununla müşterek siteyi tanımalarına fırsat veren amatör odaları bulunmaktadır.

Alışılagelen ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, oyun kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz olduğunda endamsız oyunlar açarak elden bitirebilir yada bolca vaktiniz var ise bitirme saykaloriı yükselterek vaktinizi dörtköşe bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Istakanızın üzerindeki tüm taşların dizili olması halinde, abur cuburta artan yalnızca bir taşı masaya bırakmanız durumunda desise sona erecektir.

Çanak oyunu çoğu kez mobil uygulamalar ve web ortamları üzerinden yeğleme edilen bir katakulli olma özelliği taşımaktadır. Çasılğın farklı versiyonları bulunsa da çoklukla çanak okey plus şeklinde adlandırılmaktadır. Bundan dolayı da oyundaki heyecan yükselmektedir. Çanak okeye kellelamadan önce oyuna giriş fail kullanıcılar sahip oldukları belirli miktarlardaki tıngır/kızıl vs. ile masanın değerini belirlemektedir. Klasik ve 101 formatlarında oluşturulabilmekte olan çanak okey masalarının değerleri bu şekilde yükseltilmektedir.

İnsanların bir taraftan eğlenebilecekleri bir yandan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri desise sitesi olarak özen veriyoruz.

Android ve iphone kabilinden telefonlarınızdan temsil oynaya bileceğinizi biliyor muydunuz? Artık elektronik beyin namına çökertme telefonlarınızdan oynayabileceğinizi öğrendiğinize nazaran salonlarını denemelisiniz. İsterseniz düzen oynayın. Hummalıldıysanız hasbihâl edin! Bu olta daha fazla yalnızca bir temaşa bileğildir. Çoğumuzun sefahat midein yaptığı bir Aktivite’dir. En çok rüfekaımızı seçtiğimiz bu oyunda ki coşku bir farklı. Canlı Okey Oyunu Siteleri ve Salonları

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlayan kişinin ise 15 taşla saksıladığı ve taşları renklerine veya sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına ilgi etmeleri gerekmektedir.

Son zamanlarda oyun ile ilgili temelı şikayetler bulunmaktadır. Oyunun en ziyade yeğleme edildiği sitelerin taş dağıtımı noktasında adaletsizlik yaptığı iddiası ile biraşırı kişi farklı sitelere yönelmiştir.

Okey oynarken kurallar esastan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı benekı da ukubet noktaı da yazılır. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

Son dönemlerin eğer olmazsa olmazlarından birisi taşınabilir kaşkariko uygulamalarıdır. Bunlar arasında ülke yer oyunlardan birisi olarak okey oyna seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Birkaç tıkla taşınabilir cihazlarınıza indirebileceğiniz bu oyunlar yardımıyla erinçli edebilirsiniz.

Oyunun bu denli sevilmesinin ardı sıra sahne strüktürcılar bu oyunun taşınabilir üzerinden oynanmasını sağlamışlardır. Oyunun birsonsuz versiyonu bulunmakta ve tüm de dikkat görmektedir.

Okey oyna sizi rahatsız edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan eğlekımlara özel odalarda sadece hanımlar önem allıkıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi rahatsız etmesine cevaz verilmiyor. İsteğinize destelı olarak özge desise odalarına girerek okey oyna.

Okey oynamayı seviyor fakat oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu entrika tam size için; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile meccanen (ücretsiz) okey oynamak yürekin yalnız fevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

Her bir elde farklı bir eş taşları dağıtır. Olta toparlak sistemde dizi ile ve belli başlı bir düzende ilerlemek zorundadır.

okey
okey oyna

Report this page